logo Profigips

ProfiGips – sponsorem meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Widzew Łódź zmierzy się z Górnikiem Zabrze!

Od lat jesteśmy związani ze światem sportu, który na stałe gości w naszych sercach, dlatego nawiązanie współpracy i inwestycja w ulubiony sport Polaków, to dla nas ogromny powód do dumy.

Mamy nadzieję, że liczne grono kibiców przybędzie dopingować zawodników Widzewa Łódź i że będziemy mogli wspólnie cieszyć się z pięknej gry, efektownych bramek i jeszcze lepszego wyniku. Mecz odbędzie się 13 maja o godz. 20.00 w Sercu Łodzi przy alei Piłsudskiego 138.

Nasze logo jako Sponsora Meczu będzie eksponowane w social mediach RTS Widzew, a także w trakcie samego spotkania, w materiałach prasowych, na bandach LED i telebimach. Jako działanie wspierające naszą obecność w tak atrakcyjne wydarzenie, zaplanowaliśmy konkurs dla wszystkich kibiców Widzewa, w których nagrodą jest piłka oraz koszulka z autografami I zespołu. Zapraszamy do polubienia naszego funpage, gdzie zostały opublikowane jego zasady. Jednocześnie zachęcamy do aktywnego udziału, bo wierzymy, że udział w nim dostarczy dodatkowych sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Skąd pomysł na zaangażowanie się we współpracę z Widzewem? Pytanie to pochodzi z wywiadu, jakiego niedawno Robert Wiśnik udzielił z okazji sponsorowania meczu Widzew Łódź – Górnik Zabrze. Oprócz swoich sportowych pasji i zaangażowania w piłkarskie przedsięwzięcia, opowiada w nim również o planach rozwoju firmy i próbie umiejętnego łączenia racjonalnych decyzji z podpowiedziami serca.

Zachęcamy do lektury. Cały wywiad przeczytasz na oficjalnej stronie RTS Widzew.

Zachęcamy również do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych Facebook / Instagram .

Strefa wiedzy

Aktualności

Chętnie nawiążemy współpracę z otwartymi, kreatywnymi i zmotywowanymi osobami. Jesteśmy przekonani, że każdy, bez względu na wykształcenie, czy doświadczenie, może odnaleźć się w zróżnicowanej i dynamicznej branży budowlanej. Przeczytaj o tym, jak pracujemy i jakie są nasze główne zasady w codziennej pracy i sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie! 

PROFIGIPS Sp. z o.o.
ul. Mościckiego 15
97-220 Rzeczyca

BIURO:
tel./fax +48 44 7106 517
biuro@profigips.com

DZIAŁ HANDLOWY:
Manager ds. sprzedaży krajowej
Jarosław Majchrzak
tel. +48 664 431 104
jarek@profigips.com

EKSPORT:
Manager ds. sprzedaży eksportowej
Piotr Burchart
tel. +48 662 032 857
piotr@profigips.com

PROFIGIPS.RO S.R.L.
(Oddział Rumunia)
Str. Aleea Costanza nr.25, Halal L2
Dragomiresti Deal, Ilfov – 077096
tel./fax +40 21 311 77 09
laura@profigips.com

SOOO PROFIGIPSBEL
(Oddział Białoruś)
Al. Partizansky, 174/14 nr. 305
Mińsk
tel: +375 29 3777552
tel/fax: +375 17 3449701
andrei@profigips.com

Wszystkie prawa zastrzeżone dla profigips.com 2023

Projekt i wykonanie manoart X spectar.pl

Strona wykorzystuje ciasteczka. Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.