logo Profigips

O firmie

PROFIGIPS to Twój producent profili budowlanych. Sprawdź, dlaczego warto poznać nasze produkty.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki asortyment produktów, który z niezwykłą dbałością dopasowujemy do potrzeb klientów. Oferujemy takie produkty, jak: narożniki aluminiowe, narożniki z PCV, listwy stalowe, profile przyokienne oraz profile cokołowe. Stale poszerzamy naszą ofertę, by nadążać nad dynamicznymi zmianami w branży budowlanej.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję profilu Mokry Tynk z PCV, czyli tzw. narożnik PROFIGIPS. Narożnik PROFIGIPS charakteryzuje się też specjalnym kształtem, który podlega ochronie wzoru przemysłowego. Nasze produkty są powszechnie stosowane w branży budowlanej i od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród wykonawców, ale i klientów końcowych.

O firmie

PROFIGIPS to Twój producent profili budowlanych. Sprawdź, dlaczego warto poznać nasze produkty. 

Historia

Działalność PROFIGIPS rozpoczęła się w lutym 2002 roku. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych najwyższej jakości.

Czym się wyróżniamy?

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość produktów i estetykę ich wykonania. To trudna i wymagająca kombinacja, ale od zawsze stanowi ona główny filar naszej firmy.

Jak powstają nasze produkty?

Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami granulatów PCV, PP, taśm aluminiowych i stalowych. Nie ustajemy w rozwoju i innowacjach.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki asortyment produktów, który z niezwykłą dbałością dopasowujemy do potrzeb klientów. Oferujemy takie produkty, jak: narożniki aluminiowe, narożniki z PCV, listwy stalowe, profile przyokienne oraz profile cokołowe.

Jak działamy?

Doskonale rozwinięta sieć dystrybucyjna oraz transportowa pozwala na to, by produkty PROFIGIPS w krótkim czasie trafiały w różne rejony Polski oraz na rynki zagraniczne.

Produkcja

Naszą produkcję koncentrujemy wokół wyrobów z aluminium, PCV oraz stali. Procesy produkcyjne są specjalistyczne i wieloetapowe.

Dotacje

Innowacje produktów, powiększanie powierzchni przedsiębiorstwa, ciągłe inwestycje w produkcję, promowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych – wszystko to wymaga dużej energii oraz kapitału.

W gronie profesjonalistów

Wiemy, jak ważne jest współuczestnictwo w budowaniu rynku budowlanego oraz dobrych praktyk w biznesie. Dzięki temu możemy odpowiadać naszą ofertą na stale rosnące wymagania naszych odbiorców.

Kariera

Chętnie nawiążemy współpracę z otwartymi, kreatywnymi i zmotywowanymi osobami. Jesteśmy przekonani, że każdy, bez względu na wykształcenie, czy doświadczenie, może odnaleźć się w zróżnicowanej i dynamicznej branży budowlanej. Przeczytaj o tym, jak pracujemy i jakie są nasze główne zasady w codziennej pracy i sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Baza wiedzy

Aktualności

PROFIGIPS Sp. z o.o.
ul. Mościckiego 15
97-220 Rzeczyca

BIURO:
tel./fax +48 44 7106 517
biuro@profigips.com

DZIAŁ HANDLOWY:
Manager ds. sprzedaży krajowej
Jarosław Majchrzak
tel. +48 664 431 104
jarek@profigips.com

EKSPORT:
Manager ds. sprzedaży eksportowej
Piotr Burchart
tel. +48 662 032 857
piotr@profigips.com

PROFIGIPS.RO S.R.L.
(Oddział Rumunia)
Str. Aleea Costanza nr.25, Halal L2
Dragomiresti Deal, Ilfov – 077096
tel./fax +40 21 311 77 09
laura@profigips.com

SOOO PROFIGIPSBEL
(Oddział Białoruś)
Al. Partizansky, 174/14 nr. 305
Mińsk
tel: +375 29 3777552
tel/fax: +375 17 3449701
andrei@profigips.com

Wszystkie prawa zastrzeżone dla profigips.com 2023

Projekt i wykonanie manoart X spectar.pl

Strona wykorzystuje ciasteczka. Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.