logo Profigips

O firmie

PROFIGIPS to Twój producent profili budowlanych. Sprawdź, dlaczego warto poznać nasze produkty.

Produkcja

Naszą produkcję koncentrujemy wokół wyrobów z aluminium, PCV oraz stali. Procesy produkcyjne są specjalistyczne i wieloetapowe. Oferowane przez nas produkty są wytwarzane z wysokiej klasy materiałów. Proces produkcji jest na każdym etapie szczegółowo monitorowany przez dział kontroli. Jego celem jest wytworzenie produktów o najwyższych parametrach jakościowych i estetycznych.

 

Produkt o takiej właśnie charakterystyce zapewniamy w oparciu o własną, wysoce rozwiniętą i nowoczesną linię technologiczną.

Proces zmian technologicznych jest ciągły, a jego kierunki narzucają światowe trendy branży budowlanej, które śledzimy każdego dnia. Jako producent, obejmujemy gwarancją nie tylko nieprzerwany łańcuch dostaw, ale przede wszystkim dobre planowanie produkcji pozwala nam odpowiadać na stale rosnące potrzeby rynku.

Czym wyróżnia się proces produkcyjny wyrobów stalowych PROFIGIPS?

  • rozbudowany park maszynowy
  • kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • najwyższej jakości materiał z hut europejskich
  • różne rodzaje stali
  • nakładanie powłok ochronnych zabezpieczających przed korozją
  • różnorodność rozwiązań – dopasowanie do materiału montowanego i podkładu
  • aprobaty techniczne polskie i europejskie

Czym wyróżnia się proces produkcyjny wyrobów z PCV?

  • najwyższej jakości materiały produkcyjne
  • kondycjonowanie (kąpiel wodna wpływająca na poprawę właściwości) wyrobów gwarantuje odpowiednią elastyczność
  • szeroki wachlarz produktów z uniwersalnym lub specjalistycznym zastosowaniem

Większość produktów PROFIGIPS posiada cechowane oznaczenia, które pozwalają na łatwą identyfikację naszej firmy jako producenta.

Znakowanie na produkcie ma pomóc w zdiagnozowaniu produktu (rozmiaru, producenta, cech), gdy znajduje się on już poza opakowaniem. Jest to szczególnie ważne dla inwestorów budowlanych i generalnych wykonawców, którzy potrzebują szybkiej identyfikacji odpowiedniego łącznika. Dodatkowo, firmowe oznakowanie produktów potwierdza ich oryginalność i sprawdzone pochodzenie.

O firmie

PROFIGIPS to Twój producent profili budowlanych. Sprawdź, dlaczego warto poznać nasze produkty. 

Historia

Działalność PROFIGIPS rozpoczęła się w lutym 2002 roku. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych najwyższej jakości.

Czym się wyróżniamy?

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość produktów i estetykę ich wykonania. To trudna i wymagająca kombinacja, ale od zawsze stanowi ona główny filar naszej firmy.

Jak powstają nasze produkty?

Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami granulatów PCV, PP, taśm aluminiowych i stalowych. Nie ustajemy w rozwoju i innowacjach.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki asortyment produktów, który z niezwykłą dbałością dopasowujemy do potrzeb klientów. Oferujemy takie produkty, jak: narożniki aluminiowe, narożniki z PCV, listwy stalowe, profile przyokienne oraz profile cokołowe.

Jak działamy?

Doskonale rozwinięta sieć dystrybucyjna oraz transportowa pozwala na to, by produkty PROFIGIPS w krótkim czasie trafiały w różne rejony Polski oraz na rynki zagraniczne.

Produkcja

Naszą produkcję koncentrujemy wokół wyrobów z aluminium, PCV oraz stali. Procesy produkcyjne są specjalistyczne i wieloetapowe.

Dotacje

Innowacje produktów, powiększanie powierzchni przedsiębiorstwa, ciągłe inwestycje w produkcję, promowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych – wszystko to wymaga dużej energii oraz kapitału.

W gronie profesjonalistów

Wiemy, jak ważne jest współuczestnictwo w budowaniu rynku budowlanego oraz dobrych praktyk w biznesie. Dzięki temu możemy odpowiadać naszą ofertą na stale rosnące wymagania naszych odbiorców.

Kariera

Chętnie nawiążemy współpracę z otwartymi, kreatywnymi i zmotywowanymi osobami. Jesteśmy przekonani, że każdy, bez względu na wykształcenie, czy doświadczenie, może odnaleźć się w zróżnicowanej i dynamicznej branży budowlanej. Przeczytaj o tym, jak pracujemy i jakie są nasze główne zasady w codziennej pracy i sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Baza wiedzy

Aktualności

PROFIGIPS Sp. z o.o.
ul. Mościckiego 15
97-220 Rzeczyca

BIURO:
tel./fax +48 44 7106 517
biuro@profigips.com

DZIAŁ HANDLOWY:
Manager ds. sprzedaży krajowej
Jarosław Majchrzak
tel. +48 664 431 104
jarek@profigips.com

EKSPORT:
Manager ds. sprzedaży eksportowej
Piotr Burchart
tel. +48 662 032 857
piotr@profigips.com

PROFIGIPS.RO S.R.L.
(Oddział Rumunia)
Str. Aleea Costanza nr.25, Halal L2
Dragomiresti Deal, Ilfov – 077096
tel./fax +40 21 311 77 09
laura@profigips.com

SOOO PROFIGIPSBEL
(Oddział Białoruś)
Al. Partizansky, 174/14 nr. 305
Mińsk
tel: +375 29 3777552
tel/fax: +375 17 3449701
andrei@profigips.com

Wszystkie prawa zastrzeżone dla profigips.com 2023

Projekt i wykonanie manoart X spectar.pl

Strona wykorzystuje ciasteczka. Ta strona internetowa korzysta z plików cookies w celu poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.